امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

SSD یا HDD؟

برتری های هارد SSD نسبت به هارد دیسک چیست؟ با مقایسه SSD با HDD ، اولین نکته حائز اهمیت عدم استفاده از قطعات متحرک مکانيکي در توليد SSD است که برتري هاي زير را براي اين محصول فراهم مي کند :

هاردهاي مغناطيسي بر خلاف SSD ها براي دسترسي به اطلاعات نيازمند بالارفتن سرعت چرخش ديسک ها و تعويض Head خواننده مي باشد.

SSD ها براي خواندن اطلاعات به هيچ کدام از عمليات هاي بالا نيازمند نيستند و توانايي دسترسي مستقيم تصادفي به اطلاعات را دارند. در نتيجه سرعت بارگذاري سيستم عامل و دسترسي به داده ها در آنها بسيار بالاست.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می گیرد.

سیستم امنیتی دوربین مداربسته (یا همان CCTV) برای هر کسب و کار و سازمانی ضروری است. انواع مختلفی از دوربین مداربسته در بازار وجود دارد. باید بر اساس مکان و کاربری، نوع مناسبی از دوربین مداربسته را انتخاب و خریداری کرد. دوربین های مداربسته ویژگی ها، انواع و تنظیمات متفاوتی دارند. از این رو انتخاب نوع متناسب با کاربری موردنظر بسیار مهم است.

کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

با پیشرفت تلفن های همراه ، کامپیوتر ،تبلت های جدید و همچنین نرم افزار ها یکی از دقدقه های کاربران اینترنت که بسیار مهم نیز هست، میزان حجم مصرفیست. با توجه به محدود بودن بیشتر بسته ها و طرح های پیشنهاد شده توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و همچنین پرهزینه بودن این دسته از سرویس ها، کاربران همیشه از تمام شدن سریع حجم اینترنت خود ناراضی اند. اما با رعایت برخی موارد که به آنها خواهیم پرداخت می توانید میزان حجم اینترنت مصرفی خود را به اندازه قابل توجهی مدیریت و کم کنید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

مطمئنا شما به تامین امنیت شبکه وایرلس خود اهمیت فراوانی داده و دوست ندارید که هیچ شخصی به طور مجانی از آن استفاده کند! از این رو در اولین قدم برای حفظ حریم آن اقدام به گذاشتن پسورد برروی آن کرده و با فرض کافی بودن این عمل، از سایر اقدامات برای تامین امنیت مودم وایرلس غافل می شوید. در ادامه قصد داریم به ذکر نکاتی بپردازیم که هکرهای وای فای ترجیح می دهند شما از آن ها بی اطلاع باشید، چون در غیر اینصورت با برطرف کردن این موانع راه های هک را به روی آن ها خواهید بست.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

یکی از رایج ترین مشکلات کاربران اینترنتی تمام شدن حجم دانلود است. یکی از مواردی که باعث اتمام حجم اینترنت می شود آپدیت های ویندوز است که به صورت خودکار انجام می شود. در نسخه های قبلی ویندوز غیر فعال کردن آپدیت ها به سادگی انجام می گرفت. در ادامه مراحل غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز 10 که اغلب افراد با آن مشکل دارند ذکر می شود.

ارتباط با ما

  • دفتر غرب طهران                                         66533179
  • دفتر طهران مرکز                                         88015916
  • پاسخگوی ۲۴ ساعته                         09125018063
  • آدرس ایمیل             info [at] helprayan24.com